05/27/2024

Tirgojam, glabājam, griežam un ne tikai!

Lielāki un varošāki!

Šodien Poligrāfijas Apgādā atzīmējam svarīgu dienu – esam pabeiguši savu angāru rekonstrukciju un uzstādījuši papīra ruļļu griežamo iekārto!

Pēdējo desmit mēnešu laikā mēs esam ieguldījuši 580 tūkstošus eiro un pilnībā atjaunojuši divus angārus ar kopējo platību 900 kvadrātmetri, kas ir aprīkoti, lai nodrošinātu teicamus klimatiskos apstākļus papīra uzglabāšanai.

Mūsu komanda jau ir apguvusi darbu ar jauno iekārtu “Atrocut II” un  varam piedāvāt šo  pakalpojumu arī mūsu klientiem – papīra ruļļu griešanu loksnēs.

Daži no izaicinājumiem, ar ko nākas saskarties poligrāfijas nozarē ir saistīti ar ilgo gaidīšanas laiku produkta saņemšanai no rūpnīcām, papīra ražošanu vienīgi ruļļos, kamēr drukas darbiem nepieciešams papīrs loksnēs un specformāta papīra nepieejamību.

Domājot, kā palīdzēt tipogrāfijām risināt šos izaicinājumus, Poligrāfijas Apgādā esam spēruši soli piedāvāt arī pakalpojumu papīra griešanai loksnēs ar mērķi veicināt nepieciešamā produkta pieejamību drukas projektu realizēšanai. Par pakalpojumu vairāk variet lasīt šeit.

Liels paldies mūsu sadarbības partnerim Grey Horse LTD par teicamo iekārtas uzstādīšanu un personāla apmācību.

Mūsu pilno pakalpojumu sarakstu variet apskatīt: https://polap.lv/polap-pakalpojumi/

Vairāk jautājumus par ruļļu griešanas iespējām vaicājiet savam tirdzniecības pārstāvim!

Ejam līdzi laikam, pilnveidojamies un attīstamies! Un, protams, strādājam ar mērķi palīdzēt Latvijas poligrāfijas nozarei augt!