Par mums

SIA “Poligrāfijas Apgāds” (POLAP) ir poligrāfijas un foto nozares vairumtirgotājs. POLAP ir Latvijas uzņēmējiem piederošs un Latvijā bāzēts uzņēmums, kura saknes stiepjas līdz pat 1946. gadam. Ar pašreizējo nosaukumu tas nemainīgi darbojas kopš 1993. gada. Ar 2003. gadu mēs esam daļa no pasaules vadošās papīra ražotāju un tirgotāju grupas “IGEPA”. Kopš 2009. gada darbojamies FSC ®- Forest Stewardship Council ® – (License Code FSC-C005088) – sertifikāta ietvaros, kas padara mūsu darbību videi draudzīgāku. Esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas spēj nodrošināt poligrāfijas nozares klientiem iespēju vienuviet iegūt visu nepieciešamo.

Mēs lepojamies ar ilglaicīgām un stabilām attiecībām ar saviem piegādātājiem, klientiem, kā arī noturīgo kolektīvu un uzņēmuma vadības ģimenisko pārmantojamību. Esam noturīgi savā izvēlē, izbaudot priekšrocības no stabilitātes, nevis pastāvīgiem meklējumiem. Ilggadējo sadarbību ar klientiem varam nodrošināt pateicoties mūsu ietilpīgajai noliktavai un operatīvajam piegādes procesam, ko pilnībā pārvaldām paši.

Piedāvājam kreditēšanas iespējas ar uzņēmumiem izdevīgiem pēcapmaksas termiņiem, lai sniegtu elastīgus produktu apmaksas nosacījumus un iespēju jauniem uzņēmējiem savu produktu piedāvāt poligrāfijas tirgū.

POLAP bija, ir un arī turpmāk plāno būt kā viens no bastioniem Latvijas poligrāfijas nozarē, kas tagad lepojas ar savu eksporta potenciālu. Arī turpmāk Latvijas poligrāfijas nozares uzņēmumi var paļauties uz mums ne tikai kā uzticamu, drošu un kvalitatīvu piegādātāju, bet arī kā palīgu, padomnieku un draugu. POLAP arī  turpmāk nemainīgi būs Latvijas un poligrāfijas nozares patrioti! AUGSIM KOPĀ!

Mūsu klientu atsauksmes

“Ar uzņēmumu POLAP mūs saista ilga un veiksmiga sadarbiba turpat 20 gadu garumā. Un ne velti. Ir liels prieks strādāt ar īstiem savas nozares profesionāļiem. Nevar neatzīmēt arī plašo un veikmīgo piedāvāto materiālu sortimentu, kurš apmierina praktiski jebkuru ar poligrāfiju saistīto vajadzību. Tāpat vēlos atzīmēt spēju rast individuālus risinājumus kā arī radošu pieeju dažādu jautājumu un problēmsituāciju atrisināšanai. Vēlu saliedētajam POLAP kolektīvam veiksmi , izdošanos un panākumus arī turpmāk!”

VG Kvadra PAK JSC

Ar uzņēmumu „Poligrāfijas Apgāds” sadarbojamies jau ilgstošā laika periodā. Veiksmīgas sadarbības pamatā ir pietiekami plašs pamatsortimenta piedāvājums, kā arī mūsu kā klienta specifisko prasību, īpašo pasūtījumu izpildes iespēja maksimāli īsā termiņā un uz abām pusēm pieņemamiem nosacījumiem. Augstu vērtējam arī iepriekš neplānotu, taču ļoti nepieciešamu preču piegāžu iespēju ļoti īsā laikā. Īpaši vēlamies atzīmēt ,,Poligrāfijas Apgāda’’ profesionālo komandu, kuras konsultācijas materiālu izvēlē un piedāvājumā palīdz sasniegt mūsu izvirzītos augstos kvalitātes standartus.

PNB Print

Sadarbojamies ar SIA "Poligrāfijas Apgāds" jau vairāk kā 9 gadus. SIA "Poligrāfijas Apgāds" ir apliecinājis sevi kā uzticamu sadarbības partneri, kas nodrošina teicamu darba kvalitāti un izpildes termiņus. Mēs novērtējam SIA "Poligrāfijas Apgāds" augstos darba standartus, profesionalitāti, operativitāti un atsaucību. Visi pasūtījumi tiek izpildīti ar precizitāti un atbildības sajūtu, kas ir ļoti svarīgi ilgtermiņa sadarbībai.

Zemgus LB SIA

Pārstāvētie zīmoli

ANNO

1993

Aktīvo klientu skaits

1700+

Sortimenta pozīcijas

10000+

Loģistikas centrs

6000+ M2

Piegāde

24H

Viss poligrāfijai

1 STOP-SHOP