08/11/2023

Izvēlieties mūsu Poligrāfijas nozares loģistikas risinājumu!

🚚 POLAP piedāvā jaunu Poligrāfijas nozares loģistikas risinājumu! 🚚

 

POLAP piegādā ne tikai papīru un poligrāfijas materiālus, bet arī meklē inovatīvus risinājumus, kas padara mūsu klientu dzīvi vieglāku un efektīvāku! Ar prieku iepazīstinām ar jaunu pakalpojumu, kas atvieglos transporta organizēšanu starp dažādiem poligrāfijas nozares uzņēmumiem.

 

🌐 Kas tas ir? Vai esiet tipogrāfija, kas vēlas samazināt transporta izmaksas, palielināt efektivitāti un mazināt CO2 pēdas? Vai izmantojat citu poligrāfijas nozares uzņēmumu ārpakalpojumus? Mēs varam palīdzēt ar loģistiku un iekļaut Jūsu produktu pārvešanu savā transporta maršrutā.

 

🚛 Kā tas darbojas?

 

1. Piesakiet pakalpojumu (izmantojot loģistikas programmu Track-pod) iepriekšējā dienā līdz plkst 15:00. Mēs iekļausim Jūsu pieprasījumu mūsu piegādes grafikā.
2. Loģistikas pakalpojums pieejams tikai gadījumā, ja mums ir ieplānota preču piegāde pie Jums!
3. Mēs apzināmies izmaksu nozīmi. Atkarībā no tā, cik viegli mēs varēsim iekļaut šo pakalpojumu esošajā piegādes maršrutā, mēs varam piedāvāt bezmaksas preču pārvešanu (mums ir pa ceļam!) jeb regulāriem pakalpojuma lietotājiem sniedzam konkurētspējīgas transporta pakalpojuma cenas.
4. CO2 Samazināšana un Ilgtspēja! Apvienojot transporta vajadzības poligrāfijas nozarē, mēs kopīgi samazinām CO2 emisijas un veicinām zaļāku, ilgtspējīgāku vidi.
5. Iespēja izsekot savai piegādei! Esiet informēti par Jūsu piegādes statusu, izmantojot Track-Pod lietotni. Precīzi nosakiet, kur atrodas Jūsu produkts un kad tas sasniegs savu galamērķi.

 

💬 Gatavi sākt?
Sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu jūsu transporta vajadzības un ļautu mums palīdzēt Jums sasniegt efektivitāti, ietaupījumus un ilgtspēju.
POLAP nav tikai preču piegāde – mēs nodrošinām risinājumus. Kopā mainīsim poligrāfijas nozari uz labāku un zaļāku! 🌱🚚📦

 

Piezīme: Precei jābūt atbilstoši iepakotai, lai varētu veikt tās drošu transportēšanu. POLAP neuzņemas atbildību par bojājumiem, kas radušies transportēšanas laikā, ja pārvedājamā krava nav bijusi atbilstoši iepakota. Pakalpojuma cenas un pieejamība var atšķirties atkarībā no piegādes grafika un integrācijas esošajos maršrutos. Sazinieties ar mums, lai saņemtu detalizētu informāciju.