12/01/2022

Piedalījāmies LEONHARD KURZ apmācībās Vācijā.

Poligrāfijas materiālu nodaļas darbinieki atgriezušies no  piegādātāja Leonhard Kurz rīkotajām apmācībās Firtē, Vācijā. Tajās piedalījās Kurz struktūrvienību un izplatītāju pārstāvji no visas pasaules – Indijas, Taizemes, ASV, Peru, Itālijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm, kā arī no pašas Vācijas. Apmācību ietvaros tika pastāstīts un parādīts par visiem Kurz produktiem. Parādīja kā produkts tiek saražots – no izejvielu saņemšanas līdz izrakstīšanai noliktavā. Tas deva ne tikai vairāk zināšanu par Kurz piedāvājumu, bet arī deva ieskatu kā notiek procesi uzņēmumā, kas uzlabos sadarbības efektivitāti.

PolAp sortimentā ir Kurz folijas, kas tiek plaši izmantotas grafiskajā industrijā – iepakojumam, grāmatām, etiķetēm u.c., kā arī esam sākuši sortimentā ieviest Kurz termo pārneses lentas termo printeriem, kas tiek sauktas arī par karbona lentām, riboniem, termo lentām un citos vārdos.

KURZ ir pasaules līderis plāno plēvju tehnoloģiju jomā ar vairāk nekā 5500 darbiniekiem. KURZ izstrādā un ražo dekoratīvus un funkcionālus pārklājumus, kas tiek uzklāti uz nesējplēvēm un tiek izmantoti dažādiem produktiem: automobiļu detaļām, mobilajiem tālruņiem, televizoriem, veļas mašīnām, mēbelēm, iepakojumiem, grāmatām, tekstilizstrādājumiem, etiķetēm, bankas kartēm un daudz kur citur.