06/04/2024

Apmeklējam vadītāju konferenci EBIT

Lielākā biznesa konference Latvijā!

Pasākumā pulcējas dažādi nozares līderi, finanšu eksperti, tehnoloģiju guru un biznesa stratēģi no visas pasaules, apspriežot tēmas kā mākslīgais intelekts, lēmumu pieņemšana un ilgtermiņa stratēģiskā plānošana. Konferences pilno runātāju sarakstu variet apskatīt spiežot šeit!

Konferences mērķis ir sniegt vadītājiem ieskatus un praktiskās zināšanas, lai palīdzētu orientēties un pieņemt piemērotākos lēmumus mūsdienu haotiskajos un izaicinājumu pilnajos laikos.

Mums ir svarīgi pilnveidoties, sekot līdzi nozares jaunumiem, aktualitātēm un pavērt savu redzesloku jaunām perspektīvām, lai pieņemtu pamatotus lēmumus, kas nāktu par labu, ne tikai mums pašiem, bet, galvenokārt, mūsu klientiem. Piemēram – jaunu pakalpojumu nodrošināšana (ruļļu griešana losknēs) plašāka sortimenta piedāvāšanai.

Ir svarīgi turpināt savu attīstību un izglītoties visa mūža garumā – to mēs paši arī piekopjam! Augsim, mācīsimies un pilnveidosimies gan individuāli, gan kopā ar mūsu klientiem, lai palīdzētu Latvijas poligrāfijas nozarei augt!