02/09/2023

POLAP apmeklē Ambiente 2023

Kādreizējā “Paperworld” izstāde, kas vairākus gadus nenotika COVID ierobežojumu dēļ, šogad pārtapa par “Ambiente”, un to apmeklēja arī POLAP papīra un foto nodaļu pārstāvji. Jāatzīst, izstāde ir ļoti mainījusies, un, salīdzinot, ar iepriekšējiem gadiem, papīra un iesienamo materiālu īpatsvars pret citu produktu klāstu bija diezgan niecīgs. Nākamgad izstādes apmeklēšanas lietderību būs jāizvērtē.

Tomēr vairākus no mūsu piegādātājiem izdevās satikt, paciemoties viņu stendos un apskatīt piedāvātos produktus un jaunumus sortimentā. Kā jau ierasts, plašs stends ar skaistām piedāvājumu kompozīcijām bija vienam no lielākajiem POLAP foto nodaļas piegādātājiem –“ Goldbuch”. Jaunie produkti noteikti būs arī mūsu sortimentā un informēsim, kad varēsiet tos iegādāties.

Apmeklējām arī dizaina papīru ražotāja “Favini” stendu. Viņu ražoto papīru klāsts ir ļoti plašs, vienmēr var atklāt sev ko jaunu. “Favini” pārstāve atzina, ka šī brīža “trends” ir dažādi ekoloģiskie dizaina papīri, un arī viņi arvien vairāk tam pievēršas.

Izstādē tikāmies ar mūsu ilggadēju sadarbības partneri un draugu – grāmatu iesiešanas materiālu ražotāju “Balacron International”, kam šogad sava stenda izstādē nebija. Ražotājs tuvākajā nākotnē laidīs klajā jaunu materiālu kolekciju “Marker”, kuras dizainu radījis holandiešu dizaineris Stefans Šoltens (Stefan Scholten). Kolekcijas dizains ir vienkāršs, bet tai pašā laikā unikāls un tīkams acu skatienam. Aktuālās Balacron kolekcijas varat apskatīt viņu mājaslapā: https://www.balacron.com/en/solid-timeless-remarkable.

Informācija par jaunajiem produktiem un kolekcijām sekos pavisam drīz! Aktualitātēm un jaunumiem seko līdzi mūsu Facebook lapā!