03/27/2023

Ēnu diena Poligrāfijas Apgādā

 

Kāda ir atšķirība starp krītotu un nekrītotu papīru? Kādiem nolūkiem iespējams izmantot foliju? Kā notiek papīra pasūtījuma sagatavošana un izsūtīšana? Šādus un līdzīgus jautājumus apspriedām ar Ēnām, kas mūs apmeklēja šā gada 23. martā.

 

Ēnotāji bija no Rīgas Valsts tehnikuma 2. kursa. Jaunie profesionāļi, kas mācās kļūt par ražošanas tehniķiem, projektu vadītājiem.

 

Runājām par papīra, poligrāfijas materiālu un iepakojumu dažādajiem veidiem, to pielietojumu un mūsu pieredzi darbojoties poligrāfijas nozarē, kā privatizēts uzņēmums, jau gandrīz 30 gadus. Pievienojās arī viens no mūsu piegādātājiem – Metsä Board, kurš pastāstīja Ēnām par viņu piedāvātā papīra un kartona ražošanas procesu.

 

Ēnām tika arī izrādīta mūsu papīra noliktava un Baltijā modernākā papīra skaitīšanas iekārta. Varēja apskatīt kā mēs veicam pasūtījuma sagatavošanu un nosūtīšanu mūsu klientiem un paklausīties noliktavas vadītāja pieredzes stāstos salīdzinot teoriju ar praksi.

 

Lieliski aizvadīta diena, kā rezultātā ceram, ka tika iegūtas noderīgas zināšanas. Novēlām Ēnām enerģiju un degsmi mācībās, un profesionālās izaugsmes iespējām bagātu nākotni!