Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home

POLAP Foto nodaļa nodrošina Latvijas foto laboratorijas un veikalus ar visa veida foto produkciju. Piedāvājam izejmateriālus fotogrāfiju izgatavošanai (foto papīrs, ķīmija, palīgmateriāli). Piedāvājam digitālos fotoaparātus, printerus, speciālās kameras, kā arī plašākajā klāstā foto albumus, rāmjus, foto aksesuārus (somas, statīvi, baterijas, u.c.).

  • lasīt tālāk

 

Partneri

Foto nodaļas menedžeri

Īpaši specializējamies rāmju tirdzniecībā, tādēļ piedāvājam Latvijā visplašāko rāmju sortimentu. Mūsu tirdzniecības zālē var apskatīt rāmjus, kas izgatavoti no alumīnija, plastikāta, koka, stikla un metāla.

Pieejama dažādu izmēru (sākot no 6x3 līdz 70x100), profilu un krāsu daudzveidība. Tāpat pie mums var iegādāties dažādas rāmju galerijas, foto blokus, foto paspartu, kā arī citus aksesuārus (piemēram, sniega bumbas, kur ievietot savu foto).

Pie mums var iegādāties rāmjus, kas paredzēti fotogrāfijām, sertifikātiem, diplomiem utt. Gadījumā, ja Jums nepieciešamais rāmis nav mūsu noliktavā, nodrošinām piegādi 2 nedēļu laikā.

Ērtākai rāmju stiprināšanai pie sienas piedāvājam Command (ražotājs 3M) metāla vai plastikāta āķus jeb fiksējošus divdaļīgus klipšus. Šis jaunais produkts būtiski atvieglos un paātrinās rāmja piestiprināšanas pie sienas procesu – viss aizņems dažas minūtes. Būtiskākā priekšrocība, ka pretēji konkurentu piedāvātajiem divpusēji pašlīmējošajiem skočiem, kas bojā sienas virsmu tos noņemot, mūsu piedāvātie risinājumi tieši paredzēti vairākkārtējai lietošanai – tie ir ērti pieliekami, ērti noņemami, un aiz sevis neatstāj nekādas pēdas. Produktu var izmantot ne tikai rāmju stiprināšanai, bet arī, piemēram, pieliekot sienas pulksteni. Plašāku informācju par produkciju atradīsiet šeit.

Kā jaunumu Latvijas tirgū, kopš 2013. gada novembra piedāvājam iegādāties firmas Goldbuch foto blokus. Uz dažādu izmēru un krāsu speciāliem blokiem tiek uzlīmētas Jūsu izvēlētās fotogrāfijas. Blokus var stiprināt pie sienas, bet mazos izmērus vienkārši novietot uz galda. Īpaši piemēroti moderniem interjeriem.

 

Mums rūp piedāvāto produktu kvalitāte, tādēļ rūpīgi izvēlamies sadarbības partnerus. Mūsu ilggadējie rāmju piegādātāji ir:

  • Karl Walther Alben und Rahmen GmbH

 

Mūsdienīgs vācu uzņēmums ar vairāk nekā 80 gadu lielu pieredzi. Uzņēmums tieši pēdējos 10 gados ir strauji audzis, kas ļāvis attīstīt plašo produktu klāstu – nodrošinot modernu dizainu, perfektu kvalitāti un ekonomisku cenu.

Uzņēmuma atrašanās vieta, kā arī labi organizētais loģistikas centrs, ļauj operatīvi izpildīt pasūtījumus maksimāli īsā laikā.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

  • Goldbuch Georg Brückner GmbH

 

Viens no vadošajiem Eiropas foto albumu, kancelejas preču un rāmju ražotājiem. 

Goldbuch – tas ir vairāk nekā 100 gadus pārbaudīta augstākā vācu kvalitāte. Šis ģimenes uzņēmums ir dibināts 1907. gadā un, lai nodrošinātu produkcijas visaugstāko standartu kvalitāti – tā ražotne un ofiss vēl joprojām darbojas Vācijas pilsētā Bambergā.

Goldbuch piedāvā ne tikai augstākās kvalitātes produkciju, bet arī tās tapšanā iesaista slavenus dizainerus.  Tādējādi Goldbuch sortimentā Jūs vienmēr atradīsiet sezonas aktualitātes, un ikviens spēs atrast sev ko piemērotu – no  klasiskiem un lietišķiem albumiem, līdz dažādu krāsu un formu pārpilnībai.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

 

  • ZEP (Itālija)

ZEP ir ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 1988. gadā Itālijā.

Augstas kvalitātes produkcija kopā ar lielisku servisu ir palīdzējuši ZEP kompānijai iegūt viena no Itālijas populārākā rāmju piegādātāja reputāciju.

ZEP piedāvā izcilas kvalitātes produkciju par konkurētspējīgām cenām - ļoti plaša sortimenta dizaina foto rāmjus (koka, metāla, stikla, sudraba un plastmasas), foto albūmus, fotolodes, atslēgu piekariņus, sienas pulksteņus). Atsevišķā katalogā atrodams visplašākais ziemassvētku atribūtu klāsts.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

 

 

 


 

Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×