Bezmaksas tālrunis    80 300 003
MENU MENU home
 

POLAP Papīra nodaļa piedāvā visplašāko poligrāfijas papīra, kartona, grāmatu iesiešanas materiālu, kā arī biroja papīra klāstu. Ietilpīgā noliktava (vairāk nekā 3500 m2) un 7 piegādes automašīnas ļauj nodrošināt plašu sortimentu un operatīvi izpildīt pasūtījumus. POLAP papīra nodaļā ir noslēgti piegādes līgumi ar lielākajiem Eiropas papīra ražotājiem, kā arī vairāk nekā 750 sadarbības līgumi par preču piegādi ar uzņēmumiem visā Latvijā.

 • lasīt tālāk

 

 

Partneri

Papīra grupas menedžeri

Gundega Sproģe
Papīra grupas vadītāja
(+371) 67 600 836
(+371) 26 303 990
Kristīne Galeniece
Tirdzniecības pārstāvis
(+371) 67 600 836
(+371) 29 436 921
Sanita Jirgensone
Tirdzniecības pārstāvis
(+371) 67 600 837
(+371) 26 417 507
Einārs Šveicers
Tirdzniecības pārstāvis
(+371) 67 600 836
(+371) 25 614 416
Daiga Ventaskrasta
Tirdzniecības pārstāvja asistents
(+371) 67 600 387
(+371) 29 267 098

SIA ‘’Poligrāfijas Apgāds’’ sortimentā ir pieejams plašs kartonu piedāvājuma klāsts: GC1 kartoni ar baltu aizmuguri, GC2 kartoni ar nekrītotu krēmīgu aizmuguri, GD2 makulatūras kartoni ar vienu pusi augsti krītotu un nekrītotu pelēku aizmuguri, SBB kartoni – abpusēji krītoti kartoni, dazādi displeja kartoni. Kartons pieejams no SIA ‘’Poligrāfijas Apgāds’’ noliktavas loksnēs dažādos īpatsvaros un visos standarta formātos.

 • GC1 kartoni ar baltu aizmuguri: Kartona virsmas kvalitāte, stingrums un tilpummasas lielums ir ievērības cienīga kombinācija, lai nodrošinātu teicamu drukas rezultātu. Kartona stingrība padara to īpaši piemērotu iepakojuma risinājumiem un arī POS materiāliem.
 • Avanta Card + (Carta Elega)

Augstas kvalitātes pāklāts kartons, viena puse augsti krītota, aizmugure – viegli krītota.

Pielietojums: mapes, pastkartes, brošūras, grāmatu vāki, CD vāki, reklāmas materiāli, iepakojums u.c.

Ražotājs: M-Real Kyro (ražots Somijā)

 • Sinarvanda GC1

Augstas kvalitātes pārklāts kartons, viena puse augsti krītota, aizmugure - viegli krītota. Pielietojums: mapes, pastkartes, brošūras, grāmatu vāki, CD vāki, reklāmas materiāli, iepakojums u.c.

Ražotājs: PT INDAH KIAT PULP & PAPER Tbk SERANG MILL (ražots  Indonēzijā)

 • GC2  kartoni ar labas kvalitātes krītojumu, nepārspējamu tilpummasu un augstu nelokāmības pakāpi ir lieliska izvēle dažādu POS un izdales materiālu, kā arī grāmatu vāku drukai un ražošanai.
 • Silvaboard GC2

Augstas kvalitātes pārklāts kartons ar vienu pusi augsti krītotu, aizmuguri nekrītotu, viegli iedzeltenu. Pielietojums: kastes, iepakojums, reklāmas materiāli, grāmatu vāki u.c.

Ražotājs: Mayr-Melnhof Eerbeek B.V. (ražots  Nīderlandē)

 • Excellent TOP GC2

Ražotājs: Kolicevo Karton d.o.o. (ražots Slovēnijā)

 

 • GD2  makulatūras kartons - Krītots WLC (White lined chipboard) tipa un GD2 grupas makulatūras kartons, ar krītotu virspusi un nekrītotu pelēku apakšpusi. Piemērots dažāda veida drukas darbiem un galvenokārt iepakojumam - pārtikas produktu, rūpniecības preču, farmācijas produktu u.c.
 • Bona GD2 (Printa)

Makulatūras kartons ar vienu pusi augsti krītotu un nekrītotu pelēku aizmuguri. Pielietojums: dažādi iepakojumi, kastes, ar pārtiku nesaistīti iepakojumi, kā arī iepakojumi sausajai pārtikai.

Ražotājs: Mayr-Melnhof Gernsbach (ražots Vācijā)

 

SBB kartons – augstas kvalitātes abpusēji krītots kartons. Piemērots grāmatu, brošūru un žurnālu vākiem. CD vākiem, mapēm, pastkartēm, dažādiem reklāmas materiāliem, iepakojumam u.t.t.

 • Algro Design Duo

Augstas kvalitātes abpusēji krītots balts kartons.

Pielietojums: grāmatu, brošūru un žurnālu vāki, CD vāki, mapes, pastkartes, reklāmas materiāli, iepakojums u.c.

Ražotājs: Sappi Fine Paper Europe (ražots Vācijā)

 

Displeja kartoni – kartons Excellent ir augstākās kavalitātes displeja kartons, ar trīskāršu krītojumu no abām pusēm, paredzēts dažādu reklāmas stendu, plakātu, spēļu, kalendāru pamatnēm un citiem reklāmas materiāliem. Ļoti labi drukas rezultāti gan siestspiedē, gan offseta un digitālajā drukā. Pieejamie kartona biezumi rūpnīcā no 0.5-4mm, max loksnes izmērs 1700x3600mm. Ražotājs ir OPPBOGA BRUK AB no Zviedrijas, kuram ir vēl virkne dažādu specifisku kartonu, kurus pēc klienta vēlmēm varam atvest.

 • Excellent

Balts kartons ar trīskāršu krītojumu abās pusēs, paaugstinātu tiplummasu un biezumu. Paredzēts dažādu reklāmas stendu, plakātu, spēļu izgatavošanai, kalendāru pamatnēm un citiem reklāmas materiāliem.

Ražots: Oppboga Bruk AB (Zviedrija)

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Reģistrēties

Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×