Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home
 

POLAP Papīra nodaļa piedāvā visplašāko poligrāfijas papīra, kartona, grāmatu iesiešanas materiālu, kā arī biroja papīra klāstu. Ietilpīgā noliktava (vairāk nekā 3500 m2) un 7 piegādes automašīnas ļauj nodrošināt plašu sortimentu un operatīvi izpildīt pasūtījumus. POLAP papīra nodaļā ir noslēgti piegādes līgumi ar lielākajiem Eiropas papīra ražotājiem, kā arī vairāk nekā 750 sadarbības līgumi par preču piegādi ar uzņēmumiem visā Latvijā.

  • lasīt tālāk

 

 

Partneri

Papīra grupas menedžeri

Gundega Sproģe
Papīra grupas vadītāja
Tālrunis: (+371) 67 600 836
Mob. tālr.: (+371) 26 303 990

Uzdot jautājumu

Jūsu paziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!

Kristīne Galeniece
Tirdzniecības pārstāve
Tālrunis: (+371) 67 600 836
Mob. tālr.: (+371) 29 436 921

Uzdot jautājumu

Jūsu paziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!

Laura Mežale
Pārdošanas speciālista asistente
Tālrunis: (+371) 67 600 837
Mob. tālr.: (+371) 20 289 228

Uzdot jautājumu

Jūsu paziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!

Guna Petrova
Tirdzniecības pārstāve
Tālrunis: (+371) 67 600 836
Mob. tālr.: (+371) 29 267 098

Uzdot jautājumu

Jūsu paziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!

Elīna Brikmane
Tirdzniecības pārstāve
Tālrunis: (+371) 67 600 837
Mob. tālr.: (+371) 26 417 507

Uzdot jautājumu

Jūsu paziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!

Digitālie papīri

SIA ‘’Poligrāfijas Apgāds’’ piedāvājumā ir plašs digitālo papīru un sintētisko materiālu piedāvājums loksnēs sausā tonera iekārtām, fotopapīrs tintes printeriem, kā arī dažāda veida papīrs un materiāli lielformāta drukas iekārtām.

Plašajā piedāvājuma klāstā ir tādu Eiropā pazīstamu ražotāju kā Mondi, Xerox  un UPM Raflatac nekrītots, krītots glancēts un pusglancēts papīrs un dažāda veida sintētiskie materiāli.

Loksnēs papīrs ir pieejams dažādos īpatsvaros no  90 – 350 gr/m2 un populārākajos formātos A4; A3; A3+; SRA3; SRA2.

LFP papīra un materiālu pieejamie ruļļu formāti 0.43 – 1.52 m.

1.       Papīrs sausā tonera iekārtām

·         Color copy - multifunkcionāls papīrs krāsainām kopijām un izdrukām lāzerprinteros, krāsainajos kopētājos un citās digitālās drukas iekārtās. Color Copy garantē lielisku attēla asumu un izcilu krāsu reprodukciju. Piemērots: veidlapām, prezentācijām, tiešiem pasta sūtījumiem, rokasgrāmatām, korporatīviem dokumentiem, vizītkartēm, krāsu paraugiem u.c.

·         Color Copy Silk - matēts augstas kvalitātes papīrs krāsainām kopijām un izdrukām lāzerprinteros, krāsainajos kopētājos un citās digitālās drukas iekārtās. Color Copy garantē lielisku attēla asumu un izcilu krāsu reprodukciju. Piemērots: tiešiem pasta sūtījumiem, rokasgrāmatām, korporatīviem dokumentiem, flaieriem, gada pārskatiem, brošūrām, sertifikātiem, titullapām, vizītkartēm, posteriem, ielūgumiem, CD apvākiem u.c.

·         Color Copy Gloss - glancēts augstas kvalitātes papīrs krāsainām kopijām un izdrukām lāzerprinteros, krāsainajos kopētājos un citās digitālās drukas iekārtās. Color Copy garantē lielisku attēla asumu un izcilu krāsu reprodukciju. Piemērots: tiešiem pasta sūtījumiem, rokasgrāmatām, korporatīviem dokumentiem, flaieriem, gada pārskatiem, brošūrām, sertifikātiem, titullapām, vizītkartēm, posteriem, ielūgumiem, CD apvākiem u.c.

·         Color Copy Style - multifunkcionāls krēmkrāsas papīrs krāsainām kopijām un izdrukām lāzerprinteros, krāsainajos kopētājos un citās digitālās drukas iekārtās. Color Copy garantē lielisku attēla asumu un izcilu krāsu reprodukciju. Piemērots: veidlapām, prezentācijām, tiešiem pasta sūtījumiem, rokasgrāmatām, korporatīviem dokumentiem, vizītkartēm, krāsu paraugiem u.c.

*Sīkāka informācija un tehniskie dati pieejami ražotāja mājas lapā:

www.mondigroup.com

 

·         Xerox Colotech+ - superkalandrētais papīrs bez pārklājuma ir līderis starp pilnkrāsas lāzerdrukas produktiem. Superkalandrētība piešķir papīram papildus gludumu un rada ļoti vienmērīgu struktūru. Augsta baltuma pakāpe (165 CIE). Paredzēts reklāmas bukletiem, brošūrām, katalogiem, vizītkartēm u.c.

·       Xerox Colotech+ Gloss- Papīrs ar lielisku divpusēju pārklājumu ļauj iegūt fotogrāfijas kvalitātes izdrukas un kopijas. Rekomendējas augstvērtīgai pilnkrāsas lāzerdrukai un kopēšanai. 75% glancēts no abām pusēm. Augsta baltuma pakāpe (135 CIE), paredzēts divpusēju reklāmas materiālu izgatavošanai - bukletiem, brošūrām, katalogiem, vizītkartēm u.c·       

         Xerox Colotech+ Silk - papīrs ar lielisku pusglancētu abpusēju zīdainu pārklājumu, kas ļauj iegūt fotogrāfijas kvalitātes izdrukas un kopijas. Ieteicams augstvērtīgai pilnkrāsas lāzerdrukai un kopēšanai. 45% glancējums no abām pusēm ļauj radīt neticami izsmalcinātus divpusējus reklāmas materiālus - bukletus, brošūras, katalogus, vizītkartes, ielūgumus u.c.

 

·         Xerox Colotech+ Natural White - superkalendrēts papīrs bez pārklājuma krēmveida krāsā. Paredzēts reklāmas bukletiem, brošūrām, katalogiem, vizītkartēm u.c

·         Xerox Colotech+ Supergloss - papīrs ar vienpusēju superglancētu pārklājumu -(90% ) ideāls līdzsvars, labākais papīrs digitālo fotogrāfiju izdrukām.

*Sīkāka informācija un tehniskie dati pieejami ražotāja mājas lapā:

www.xerox.com

2.       Pašlīmējošais papīrs sausā tonera iekārtām

·         Lasergloss HS F cert MC - augsti glancēts (pārlietā krītojuma) pašlīmējošais papīrs. Augstas kvalitātes daudzkrāsu etiķetēm un uzlīmēm, speciāli paredzēts lāzerprinteriem.

·         Laser Silk HS - pusglancēts krītpapīra bāzes pašlīmējošais papīrs. Universāls pašlīmējošais papīrs kvalitatīvām daudzkrāsu uzlīmēm. Speciāli paredzēts kopētājiem un lāzerprinteriem.

3.       Sintētiskie materiāli sausā tonera iekārtām

·         Polylaser Matt White HS - balta pārklāta, matēta, karstumizturīga poliestera plēve, pārklāta ar DP37 permanentlīmi un kraft special 100 aizmugures papīru. Paredzēta apdrukai lāzerprinteros vidēja un liela apjoma darbiem. Pielietojama dažādu veida informatīvajām, reklāmas, loģistikas un rūpnieciskajām uzlīmēm, kur uzdruka tiek veikta ar lāzera vai termālo pārnešanu.

·         Polylaser Gloss White HS - balta pārklāta, glancēta, karstumizturīga poliestera plēve, pārklāta ar DP37 permanentlīmi un kraft special 100 aizmugures papīru. Paredzēta apdrukai lāzerprinteros vidēja un liela apjoma darbiem. Pielietojama dažādu veida informatīvajām, reklāmas, loģistikas un rūpnieciskajām uzlīmēm, kur uzdruka tiek veikta ar lāzera vai termālo pārnešanu.

·         Polylaser Matt Transparent HS - matēta, caurspīdīga karstumizturīga poliestera plēve speciāli paredzēta lāzerprinteriem.

·         Polylaser Gloss Clear HS – caurspīdīga, glancēta karstumizturīga poliestera plēve speciāli paredzēta lāzerprinteriem.

·         PE Laser HS –balta matēta polietilena plēve speciāli paredzēta lāzerprinteriem.

Ražotājs: UPM-Raflatac (ražots Spānijā)

*Sīkāka informācija un tehniskie dati pieejami ražotāja mājas lapā:

www.upmraflatac.com

4.  IGEPA (CONTI Jet) foto papīrs tintes printeriem - fotopapīrs domāts vienpusējām vai divpusējām izdrukām. Augstas baltuma īpašības. Piemērots digitālo fotogrāfiju un skenēto attēlu izdrukām tintes printerī, prezentācijas materiālu, iekštelpu sludinājumu, krāsaino reprodukciju, atskaišu drukai utt.

·         Igepa fotopapirs matt – vienpusēji matēts

·         Igepa fotopapirs gloss - vienpusēji glancēts ar pigmenta slāni

·         Igepa fotopapirs satin - vienpusēji pusmatēts

5.  LFP papīri un materiāli

·         Ūdens bāzes printeriem

·      CAD papīrs - balts nepārklāts koksni nesaturošs papīrs Inkjet tintes printeriem, paredzēts arhitektūras plānu, rasējumu izdrukām. Saderīgs ar visu veidu Epson un Canon tintes printeriem.

·      Krītots papīrs - balts augstas kvalitātes, ātri žūstošs, matēts divkārtīgi abpusēji krītots koksni nesaturošs papīrs, paredzēts dažāda veidu plakātu izdrukai. Paredzēts Dye ink un pigmenttintēm.

·      Fotopapīrs–  piedāvājuma klāstā ietilpst matēts pārklāts papīrs augstas izšķirtspējas plakātu drukai. Foto kvalitātes glancēts un pusmatēts, no vienas puses pārklāts fotopapīrs ar mikroporu virsmu, ātri žūstošs. Paredzēts foto reprodukciju, mākslas darbu, plakātu, paraugnovilkumu u.c. darbu drukai ar augstu krāsu izšķitspēju. PEFC sertificēts.

·      Pašlīmējošs fotopapīrs– augstas kvalitātes pārklāts glancēts vai pusmatēts, koksni nesaturošs inkjet- papīrs dažāda veida plakātu, krāsaino displeju izdrukai.

·      Sintētiskie materiāli– balta, glancēta vai matēta pašlīmējoša augstas kvalitātes vinila plēve, paredzēta pielietojumam ārpus telpām ar standarta līmi vai uz pasūtījumu ar viegli noņemamu (removable)līmi.

·      Tekstila materiāli– kanvas auduma materiāls paredzēts kvalitatīvu attēlu – foto, gleznu vai zīmējumu reprodukcijai. Piedāvājumā ir 2 ražotāju - BN International un Guandong tekstila materiāli.

*Sīkāka informācija un tehniskie dati pieejami ražotāja mājas lapā:

www.emichaelis.de

printmedia.bnint.com

www.guandong.eu

·      Digi Fort foto tapetes– vinila tapešu materiāls ar strukturizētu virsmu apdrukai Solvent, Eco solvent un UV tintes printeros. Šis materiāls ir pieejams ar papīra aizmugurējo slāni vai Non Woven neausta materiāla aizmugurējo slāni. Pieejamās virsmas faktūras: Sand, Dust, Mellow, Canvas, Fine Canvas.  Ideāls risinājums oriģinālam interjera dizainam, spilgtas krāsas, fotokvalitāte, izcila krāsu izšķirtspēja. Pielīmēšanai ieteicams izmantot līmi, kas paredzēta biezo vinila tapešu pielīmēšanai.

*Sīkāka informācija un tehniskie dati pieejami ražotāja mājas lapā:

printmedia.bnint.com

 
Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×