Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home

POLAP Foto nodaļa nodrošina Latvijas foto laboratorijas un veikalus ar visa veida foto produkciju. Piedāvājam izejmateriālus fotogrāfiju izgatavošanai (foto papīrs, ķīmija, palīgmateriāli). Piedāvājam digitālos fotoaparātus, printerus, speciālās kameras, kā arī plašākajā klāstā foto albumus, rāmjus, foto aksesuārus (somas, statīvi, baterijas, u.c.).

  • lasīt tālāk

 

Partneri

Foto nodaļas menedžeri

Nav vērts tērēt naudu dārgai fototehnikai, ja vēlāk cenšaties ietaupīt uz kvalitatīvas foto somas iegādes rēķina. Tieši ar nepiemērotas foto vai video somas izvēli bieži vien ir saistīti dažādi negadījumi, kuru rezultātā tiek bojāta tehnika.

Piedāvājam iegādāties firmas Vanguard ražotās foto somas un statīvus. Vanguard jau vairāk nekā 26 gadus ir viens no pasauls līderiem, kas izstrādā un ražo kvalitatīvus foto/video aksesuārus – tripodus, monopodus, statīvu galvas, foto/video somas un koferus.

Laika gaitā Vanguard ir ieguvis dažādas prestižas balvas par produktu kvalitāti un novitāti. Būtiski, ka ražotājs īpašu vērību pievērš lietošanas ērtībai. Tieši tādi ikdienišķi sīkumi kā izturīgs somas lietus pārsegs, kas, noslēpts nelielā kabatiņā, vienmēr būs līdzi; vai profesionālās foto somas oranžais iekšējais polsterējums (starp citu domāts, lai, tumsā atverot somu, atstarojošais audums ļautu Jums ātri orientēties starp dažādajiem nodalījumiem) – šādas lietas padara somu ikdienas lietošanu ērtāku. Savukārt īpašais un kvalitatīvais plecu lenču polsterējums neļaus pagurt pleciem un mugurai no pārnēsājamās tehnikas svara. Profesionālās somas veidotas no ūdens necaurlaidīga materiāla (arī rāvējslēdzēji ir ūdensizturīgi), tām ir vairākas ātrās piekļuves iespējas (quick access points), kā arī lences no neslīdīga materiāla – tas viss nodrošina somas ilglaicīgu lietošanu.

Vanguard somu klāsts ir ļoti plašs. Tās ir piemērotas gan amatieriem, gan profesionāļiem. Produktu sortimentā ir mugursomas, plecu somas, slingi, kā arī koferi.

Tāpat piedāvājam iegādāties  Vanguard dažādos statīvus un statīvu galvas. Piedāvājam oglekļa šķiedras vai alumīnija tripodus un monopodus - ar un bez galvām. Pieejami arī dažādi statīvu aksesuāri.

 
Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×