Bezmaksas tālrunis: 80 300 003
MENU MENU home

POLAP Foto nodaļa nodrošina Latvijas foto laboratorijas un veikalus ar visa veida foto produkciju. Piedāvājam izejmateriālus fotogrāfiju izgatavošanai (foto papīrs, ķīmija, palīgmateriāli). Piedāvājam digitālos fotoaparātus, printerus, speciālās kameras, kā arī plašākajā klāstā foto albumus, rāmjus, foto aksesuārus (somas, statīvi, baterijas, u.c.).

  • lasīt tālāk

 

Partneri

Foto nodaļas menedžeri

Piedāvājam Latvijā visplašāko foto albumu un rāmju klāstu. Mūsu tirdzniecības zālē var apskatīt un iegādāties kvalitatīvus un dizainiski interesantus foto albumus un rāmjus, kas ražoti tādās kompānijās kā Karl Walther Albumen und Rahmen (Vācija), Goldbuch (Vācija), Henzo (Nīderlande), Erno (Vācija) un Hofmann (Spānija). 

            Pie mums var iegādāties visdažādākos albumu veidus. Piedāvājam gan albumus ar kabatiņām, gan arī mūsdienīgos albumus, ko veido albumu lapas, kurās var ielīmēt jebkura izmēra fotogrāfijas.

            Piedāvājam plašu kāzu albumu sortimentu. Pie mums varēsiet iegādāties arī kāzu albumam pieskaņotu viesu grāmatu.

            Īpaši specializējamies dažādā bērnu preču tematikā – piedāvājam ļoti plašu bērnu albumu, rāmju u.c. aksesuāru klāstu.

            Ērtākai fotogrāfiju ielīmēšanai mēs piedāvājam izmantot dažādus aksesuārus – foto lentu (photo splits), foto stūrīšus (photo corners), foto līmi (photo glue). Izmantojot šos aksesuārus, Jūs ātri un ērti varēsiet:

  • Albuma lapā ielīmēt jebkura izmēra fotogrāfiju (īpaši aktuāli kāzu bildēm);
  • Līmēšanas process būs ļoti viegls – piemēram, foto lentu veido abpusēji pašlīmējoši stūrīši. Jums atliek tos uzlīmēt uz fotogrāfijas stūriem un fotogrāfiju ievietot albumā.
  • Būtiska priekšrocība – ja izmantoti speciālie līmēšanas veidi – bildi iespējams saudzīgi noņemt un pārvietot vismaz 10 reizes – nebojājot albuma lapas.
  • Iesakām izmantot albumus ar lapām gadījumos, kad drukājat matētas bildes! Pievērsiet uzmanību, ka matētās bildes, kas ievietotas bilžu kabatiņās, aiz caurspīdīgās plēves vairs neizskatās matētas.

            Mums rūp piedāvāto produktu kvalitāte, tādēļ rūpīgi izvēlamies sadarbības partnerus. Mūsu ilggadējie albumu piegādātāji ir:

  • Goldbuch Georg Brückner GmbH

Viens no vadošajiem Eiropas foto albumu, kancelejas preču un rāmju ražotājiem. 

Goldbuch – tas ir vairāk nekā 100 gadus pārbaudīta augstākā vācu kvalitāte. Šis ģimenes uzņēmums ir dibināts 1907. gadā un, lai nodrošinātu produkcijas visaugstāko standartu kvalitāti, tā ražotne un ofiss vēl joprojām darbojas Vācijas pilsētā Bambergā.

Goldbuch piedāvā ne tikai augstākās kvalitātes produkciju, bet arī tās tapšanā iesaista slavenus dizainerus.  Tādējādi Goldbuch sortimentā Jūs vienmēr atradīsiet sezonas aktualitātes, un ikviens spēs atrast sev ko piemērotu – no  klasiskiem un lietišķiem albumiem līdz dažādu krāsu un formu pārpilnībai.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

  • Karl Walther Albumen und Rahmen GmbH

Mūsdienīgs vācu uzņēmums ar vairāk nekā 80 gadu pieredzi. Uzņēmums tieši pēdējos 10 gados ir strauji audzis, kas ļāvis attīstīt plašu produktu klāstu – nodrošinot modernu dizainu, perfektu kvalitāti un ekonomisku cenu.

Uzņēmuma atrašanās vieta, kā arī labi noorganizētais loģistikas centrs ļauj operatīvi izpildīt pasūtījumus maksimāli īsā laikā.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

  • Henzo International bv

Holandiešu kompānija, kas dibināta 1956. gadā un patlaban ietilpst  Henzo International Group B.V. holdingā.  Kompāniju raksturo vadmotīvs „Keeping emotions alive”.  Līdzās ierastām albumu produktu grupām uzņēmumam pieder licences dažādu multfilmu tēlu izmantošanai, tiesības izmantot National Geographic preču zīmi utt.

Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju  varat atrast šeit.

 

               


 

 

Pierakstīties jaunumiem

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×