Bezmaksas tālrunis    80 300 003
MENU MENU home

POLAP Poligrāfijas materiālu nodaļa ir Latvijā lielākais poligrāfijas materiālu vairumtirgotājs. Asortimentā ir vairāk nekā 3,5 tūkstoši dažādu produktu, tai skaitā krāsas un lakas, filmas un plates, ofseta gumijas un karstspiedes folijas, ķīmija un palīgmateriāli.

  • lasīt tālāk

 

 

Partneri

 

Materiālu grupas menedžeri

Olegs Meļņikovs
Materiālu nodaļas vadītājs
(+371) 67 620 872
(+371) 29 129 845
Ņina Grosberga
Tirdzniecības pārstāvis
(+371) 67 620 871
(+371) 29 267 096
POLAP Poligrāfijas materiālu nodaļa ir Latvijā lielākais poligrāfijas materiālu vairumtirgotājs. Asortimentā ir vairāk nekā 3,5 tūkstoši dažādu produktu, tai skaitā krāsas un lakas, filmas un plates, ofseta gumijas un karstspiedes folijas, ķīmija un palīgmateriāli. lasīt tālāk Poligrāfijas materiālu nodaļa ir stabils un uzticams sadarbības partneris visām Latvijas tipogrāfijām un poligrāfijas uzņēmumiem. Nav tāda poligrāfijas uzņēmuma, ar kuru mums nav sadarbības pieredzes. Esam kā Latvijas poligrāfijas nozares asinsrite, jo savā noliktavā akumulējam materiālus teju vai visas Latvijas poligrāfijas vajadzībām. Kā arī kreditējam nozari, piedāvājot uzņēmumiem ievērojamus pēcapmaksas termiņus. Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem piegādātājiem poligrāfijas jomā. Tādēļ visi mūsu produkti ir sertificēti, droši un ar nepieciešamo dokumentāciju. Pārstāvam Latvijā tādus poligrāfijas materiālu piegādātājus kā KURZ, SIEGWERK, CONTITECH, DS un citus. Esam KODAK Graphic Communications pārstāvji. Piedāvājam visa veida pasaules vadošā poligrāfijas inovatora produktus, tai skaitā tipogrāfijas iekārtas, CTP plates, programmatūru u.c.

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Reģistrēties

Aizmirsāt paroli? |  Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×